Eskitme Mobilya

Tarihin bugünlere yansıması…
Mobilya belli birkaç üründen oluşan bir sınıf değildir. En küçük sehpadan komple bir odaya kadar her yerde bulunur mobilyalar. Zamanla yıpranan mobilyalarımız bakım, tamirat hatta çok yıprandıysa yenisi ile değişimini gerektirir.
Eski dönem mobilyalarını saklayarak evlerinde eski tarihi daima yaşatmak isteyenler vardır. Önceleri sadece eski mobilyaları elden geldiğince korumak gerekirken bugün artık sıfırdan eskitme mobilya üretilebiliyor ve aslında yeni üretilmiş bir ürün eskitme mobilya tekniği ile sanki bir asır öncesinden ve aynı o dönemki tazeliğini koruyarak evlerimizde yerini alabiliyor.

eskitme mobilya

Eskitme mobilya tekniği kendi içinde bir takım özelliklere sahip olup mobilyalarınızı isteğe göre post-modern ya da zaten modern olan evinizin içinde tarihin değerli dönemlerinden hava esmesine olanak sağlayabiliyor.
Eskitme mobilya tekniğinde sadece mobilyanın eski ve sade bir görünüm kazanması sağlanmadığı gibi isteğe göre varak altın yaldız, oyma, işleme, süsleme ile birleştirilip daha detaylı ama bir o kadar da gösterişli olmasına olanak veriyor. Özellikle son yıllarda çok popüler bir hale gelen mobilya eskitme, sadece evlerin belli bölümlerinde de değil yazlıklarda, villalarda tercih sebebi haline gelmiştir. Eskitme mobilya modelleri ve eskitme mobilya satışı için www.cropmobilya.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.